معاون استاندارو فرماندار ویژه شهرستان میانه بر حفاظت از منابع سازمان تامین اجتماعی که حق الناس است تاکید کرده گفت: تنها در صورت حفاظت از منابع این سازمان است که استمرار و ارتقای خدمات هر چه بیشتر به مردم را شاهد خواهیم بود.

محمدرضا مشایخی در دیدار رییس تامین اجتماعی شهرستان میانه با گرامیداشت هفته تامین اجتماعی، این هفته را فرصت مناسبی برای بیان اهمیت، کارکردها و خدمات گسترده و مؤثر این مجموعه خدماتی عنوان کرد که به موجب مفادی از اصول قانون اساسی و در جهت تحقق عدالت اجتماعی و خدمت به محرومان و اقشار آسیب پذیر و کم درآمد جامعه شکل گرفته اند.

وی با تبریک این روز به همه تلاشگران صبور این عرصه که با مسئولیت پذیری باعث کاهش دغدغه های بیماران، آرامش بازنشستگان، مستمری بگیران، جوانان و سایر اقشار مردم می شوند افزود: نباید در تامین اجتماعی به خدمات جاری بسنده شود بلکه باید هر روز شاهد ارتقای خدمات به تحت پوششین این سازمان در راستای رفاه هر چه بیشتر آنها باشیم.

مشایخی در ادامه گفت: افرادی هستند که با استفاده از روش ها و ترفندهای مختلف از این سازمان مستمری دریافت می کنند که این امر تبعات منفی بسیاری را در بر دارد که باید به هر طریق ممکن از هدر رفتن منابع سازمان حفاظت کرده و در کنار این امر با سعه صدر و ارتقای خدمات مردم را در گذر از این برهه از زمان کمک کرد.

فرماندار ویژه میانه در پایان با بیان اینکه تامین اجتماعی یکی از سازمانهای شاخص وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است بیان نمود: این سازمان در پوشش بیمه نیز یکی از سازمانهای پیشرو و شاخص در کشوراست.

گفتنی است رییس تامین اجتماعی میانه نیز در این نشست به ارائه گزارش عملکرد پرداخت.

دسته : اخبار ایران و جهان, اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :