محمدرضا مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با صدور پیامی آغاز هفته دولت را به همه دولتمردان و کارمندان خدوم و متعهد به ویژه کارمندان و کارگزاران دولت در شهرستان میانه تبریک گفت.

 متن پیام تبریک فرماندار ویژه شهرستان میانه به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

شهیدان رجایی و باهنر، نمادی ماندگار از وحدت ملت و دولت در مسیر پیشرفت و سرافرازی در تاریخ پرافتخار انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و نیز تجلی راستینی از روحیه خدمتگزاری به مردم هستند. بی شک ترسیم نمایی دقیق از عملکرد و ویژگی های شخصیتی این دو شهید، می تواند فرصتی برای سرمشق قرار دادن راه، روش و منش این عزیزان در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم باشد.

هفته دولت نمادی از وحدت مردم، دولت اسلامی، فرصت گرانبهایی برای انعکاس خدمات و ثمرات خدمتگزاران مردم در دولت و دستاوردهای ارزنده نظام در عرصه‌های گوناگون است چرا که جامعه مطلوب، جامعه‌ای است که دولتمردانش با مردم یکدل و همدل و همنوا، در راه رسیدن به کرامت انسانی و استقلال همه جانبه تلاش می‌کنند.

انتظار می‌رود امروز که در شرایط حساس شیوع ویروس کرونا قرار داریم با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها و تقویت بیش از پیش وحدت، همدلی و هم‌افزایی بین ارکان و ساختارهای اجرایی، روند پر شتاب توسعه و تعالی آغاز شده در دولت‌های گذشته، همچنان تداوم و استمرار یافته و گام‌های بلند و جدی‌تری در زمینه خدمتگزاری به مردم برداشته شود و  با تدابیر لازم و همیاری مردم شریف شاهد ریشه کنی بیماری منحوس کرونا باشیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت بویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت رابه همه عزیزانی که صادقانه در مسیر تدبیر و تسهیل امور مردم تلاش می کنند تبریک گفته ، با قدردانی از تلاشها وزحمات از تمامی مسئولین ، کارشناسان و کارکنان دستگاههای اجرایی می خواهم ضمن تکریم مردم با تبیین و توجه به اصول منشور اخلاقی دولت تدبیر وامید و با هم اندیشی،  همسویی و هم گرایی ، زمینه آرامش و امید مردم عزیز ، همچنین بسط و توسعه و آبادانی ایران سربلند را فراهم آورند.

محمدرضا مشایخی

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه

 

photo 2020 08 18 10 42 47

دسته : اخبار ایران و جهان, اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :