به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، تراب محمدی صبح امروز در اولین جلسه قرارگاه پدافند مردم محور استان، با تاکید بر نقش مردم در مقابله با تهدیدات دشمن و جنگ ترکیبی و ارائه آموزش های لازم به مردم جهت آگاهی، از دستگاه های مسئول خواست سواد رسانه ای آحاد مردم را پیش از پیش مورد توجه قرار دهند.

 وی با بیان این که کارها و عملکرد دستگاههای اجرایی به صورت شفاف به مردم ارائه شده و مردم توجیه شوند افزود: در گذشته شبکه­ های اطلاع رسانی خیلی خاص و محدود بودند اما الان شبکه ­های اطلاع­ رسانی بسیار گسترده و نامحدود است و شبکه­ های معاند با انواع و اقسام دروغ­گویی های مکرر نوجوانان وجوانان را به شک و شبهه می اندازند.

مسئولان نگذارند مردم احساس ناامنی و نارضایتی کنند

محمدی با اشاره به این که است؛ گفت: وظیفه مسئولان این است که نگذارند مردم احساس ناامنی و نارضایتی کنند. باید در راستای خدمت رسانی به مردم بروکراسی اداری را کاهش داده و ایجاد امنیت و رضایتمندی مردم را در راس کارها قرار دهیم.

مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری نیز ضمن تشریح اهمیت موضوع پدافند مردم محور در دستگاههای اجرایی، بررسی نیازهای حیاتی به همراه وظایف دستگاهها در تامین نیازهای مردم را مهم تلقی کرد.

بیگ آموزش های مردم محور را از مهمترین برنامه های قرارگاه پدافندغیرعامل شمرد و خاطرنشان کرد؛ از حضور و فعالیت تشکل های مردم نهاد نیز باید در بحث آموزش حمایت شود.

پایان پیام/
 
 


کلیدواژه ها :

دسته : اخبار ایران و جهان

این خبر را به اشتراک بگذارید :