به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، عابدین خرم استاندار آذربایجان‌شرقی در گفت‌و‌گو با خبرنگاران درباره وضعیت فعالیت ایستگاه راه‌آهن خاوران تبریز توضیح داد. 

وی با اشاره به اینکه این ایستگاه در سفر دوم رئیس جمهور به آذربایجان‌شرقی در نیمه دوم خردادماه جاری به‌طور کامل افتتاح شده است، اظهار داشت: اگر هم از نظر فنی نواقص یا اختلاف نظری بین پیمانکاران و عوامل اجرایی این طرح وجود دارد، باید برطرف شود.
 
نماینده عالی دولت در آذربایجان‌شرقی با اشاره به جابه‌جایی۱۱۷ هزار نفر از ایستگاه راه آهن خاوران در ۶ ماه گذشته تاکید کرد: فعالیت‌های جاری ایستگاه خاوران ادامه دارد و توقف فعالیت آن خط قرمز ماست.

مسافرت روزانه ۳۶۰ نفر با قطار از ایستگاه خاوران

محمدرضا قربانی، مدیرکل راه‌آهن آذربایجان‌شرقی پیش از این یکم دی ۱۴۰۲ در پی انتشار شایعه‌ای مبنی بر تعطیل شدن ایستگاه خاوران در فضای مجازی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز بیان داشت: ایستگاه راه آهن خاوران تبریز با وجود نواقصی که دارد روزانه اقدام به انجام خدمات مسافربری ریلی می‌کند.

وی افزود: روزانه یک قطار در مسیر تبریز – تهران با ظرفیت ۳۶۰ نفر اقدام به مسافر‌گیری و تردد می‌کند.

قربانی با اشاره به انتشار شایعه حذف قطارهای مسیر خاوران ( تبریز) متذکر شد: قطارهای مسیر ریلی خاوران (تبریز) از ۱۸ خردادماه سال‌جاری که به بهره‌برداری رسیده، به‌صورت پیوسته برقرار بوده و مستمرا ادامه خواهد داشت.

مدیرکل راه‌آهن آذربایجان ‌شرقی گفت: هموطنان می‌توانند با مراجعه به سایت‌های معتبر و آژانس‌های مسافرتی نسبت به تهیه بلیت محور ریلی خاوران ( تبریز ) – تهران و بالعکس اقدام کنند.

پایان پیام/س


کلیدواژه ها :

دسته : اخبار ایران و جهان, اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :