به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، ۱۳ شهریور روز جهانی تکواندو نامگذاری شده است؛ اما تکواندوکاران آذربایجان‌شرقی زودتر به استقبال این روز رفتند.

با مشارکت هیات تکواندو آذربایجان‌شرقی و شهرداری منطقه ۲ تبریز و باشگاه شهرداری تبریز، گردهمایی بزرگ تکواندوکاران آذربایجان شرقی با حضور بیش از سه هزار ورزشکار این رشته در تفرجگاه ائل باغی تبریز برگزار شد.

در ابتدای مراسم رنجبرپور رئیس هیات تکواندو استان ضمن گرامی داشت روز جهانی تکواندو، از افتخارات این رشته برای آذربایجان شرقی سخن گفته و ابراز امیدواری کرد کسب مدال‌های جهانی و آسیایی تکواندوکاران آذربایجان شرقی تداوم داشته باشد.

وی ضمن اینکه تکواندو را پرافتخارترین رشته استان آذربایجان‌شرقی ذکر کرده، گفت: از ۲۷ تا ۳۰ شهریور تبریز میزبان مسابقات استعدادهای برتر رشته تکواندو بوده و از ۳۱ استان کشور تکواندوکاران در این مسابقات حضور خواهند یافت.

اجرای موسیقی با سنتور توسط یکی از تکواندوکاران، اجرای نمایشی پومسه‌کاران استان آذربایجان شرقی به صورت انفرادی و گروهی و شکستن اجسام سخت بخشی از همایش تکواندو بود.

در پایان به تعدادی از تکواندوکاران به قید قرعه جوایزی از سوی شهرداری منطقه ۲ و باشگاه شهرداری تبریز اهدا گردید.

لازم به ذکر است در این همایش که با حضور بیش از ۳ هزار نفر از جامعه تکواندو استان شامل پیشکسوتان، اساتید و مربیان و داوران، تکواندوکار و خانواده‌هایشان برگزار شد، مسیر ۲ و نیم کیلومتری تا بالاترین نقطه این پارک که محل برگزاری همایش بود؛ را پیاده روی کردند.

 

 

انتهای پیام/۶۰۰۱۷

 


کلیدواژه ها :

دسته : اخبار ایران و جهان, اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :